Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

IMAGINÁRNI PRIATELIA

31. mája od 17:00 do 18:30

6€

Príbeh, ktorý uvidéte, ak uveríte

Réžia: John Krasinski  •  Hrajú: Ryan Reynolds, Cailey Fleming, John Krasinski

Imaginárni priatelia je dobrodružný príbeh o dievčatku s mimoriadnymi schopnosťami a srdcom na správnom mieste. Režisér John Krasinski natočil rodinný film, ktorý hľadá odpovedať na otázku: „Kam sa podeli fiktívni hrdinovia nášho detstva a čo asi robia ?“

Obyčajné násťročné dievča Bea (Cailey Fleming) má jedinečný „dar“ – schopnosť vidieť imaginárnych priateľov ľudí vo svojom okolí a rozprávať sa s nimi.

„Imaginárni priatelia nie sú len roztomilé postavičky vytvorené detskou fantáziou. Sú to časové kapsule, do ktorých sme si ako deti ukladali svoje nádeje, sny a plány. Všetci sa k nim môžeme vrátiť, aj keď si ako dospelí myslíme, že sú dávno stratené,“ hovorí režisér John Krasinski. Fiktívnymi hrdinami jeho filmu sú imaginárni priatelia, ktorých kamaráti z detstva vyrástli a zabudli na nich. A je to práve Bea, ktorá sa vďaka svojej jedinečnej schopnosti vidieť ich všetkých rozhodne nájsť týmto „sirotám“ nových priateľov. Pomáha jej trochu čudácky sused (Ryan Reynolds), ktorý má rovnaký dar. Improvizovaná zoznamka pre imaginárnych priateľov sa čoskoro zmení na dobrodružnú cestu do sveta plného bezhraničnej fantázie, kde sa môže stať čokoľvek.

Rok výroby: 2024
Krajina pôvodu:

  • USA

Podrobnosti

Dátum:
31. mája
Čas:
17:00 do 18:30
Cena:
6€
:
,
Webstránka:
http://www.kino.senica.sk/klient-348/kino-113/stranka-2677/film-710495

Organizátor

Mestské kultúrne stredisko Senica
Phone
034 690 8122
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Dom kultúry
Námestie oslobodenia 11/17
Senica, 90501 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
0346516459
View Miesto udalosti Website
Viete o podujatí, ktoré tu chýba? Pridajte ho.