Kúpele Smrdáky

Kúpele Smrdáky patria k popredným kúpeľom v liečbe kožných ochorení a ochorení pohybového aparátu.  V celom areáli kúpeľov vás privíta pokoj a prekrásna zeleň  kúpeľného parku s rozlohou 16 hektárov. To, čo robí hotely v Smrdákoch skutočne výnimočnými, sa skrýva hlboko pod zemou. Minerálne pramene, ktoré tu vyvierajú, a liečivé bahno sú mimoriadne bohaté na síru a minerály a majú jedinečnú silu.

Ubytovanie

Kúpele Smrdáky pre svojich hostí ponúkajú ubytovanie v troch kúpeľných hoteloch.

Hotel Centrál *** sa nachádza priamo v centre Prírodných liečebných kúpeľov Smrdáky. V hoteli sa nachádza 36 jednolôžkových a dvojlôžkových izieb.

Hotel Vietoris*** disponuje najnovšie zrekonštruovanými izbami spomedzi všetkých kúpeľných hotelov. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou. V hoteli sa nachádza reštaurácia a denný bar s letnou terasou. Okrem kávy a čaju sa v bare podávajú aj čerstvé zákusky, zmrzlina a osviežujúce nápoje.

Dependance Morava*** ponúka ubytovanie v 36 izbách, z ktorých sú 4 apartmány určené pre rodiny s deťmi. Kúpeľný hotel sa nachádza v bezprostrednej blízkosti kúpeľného parku. Priamo v hoteli sa nachádza reštaurácia s letnou terasou s prekrásnym výhľadom na okolitú prírodu.

Všetky izby sú v kúpeľoch nefajčiarske. Pobyt s domácim zvieratkom nie je povolený. V izbách sa nachádza chladnička, TV/SAT, WIFI pripojenie, kúpeľňa s toaletou a sprchovým kútom, poprípade vaňou. Všetky hotely tiež ponúkajú možnosť prania.  

Stravovanie

Reštaurácia Vietoris v rovnomennom hoteli má kapacitu 120 osôb. Vyvážené tradičné slovenské jedlá, zahraničné pochúťky a výnimočne zdravé jedlá sú podávané formou švédskych stolov (raňajky) a výberom z jedálneho lístka (obedy a večere).

Najlepšiu a najobľúbenejšiu pizzu v regióne Záhorie nájdete v Pizza Pavone v hoteli Morava s krásnou terasou s výhľadom na kúpeľný park, ktorá je otvorená pre všetkých milovníkov skutočnej, poctivej talianskej pizze a ďalších známych talianskych jedál pripravovaných z čerstvých miestnych surovín. V ponuke je aj kvalitný výber vynikajúcich zákuskov, bohatá ponuka nápojov a miešaných drinkov.

https://ensanahotels.com/sk/hotely/smrdaky/ponuky?gad_source=1&gclid=CjwKCAjwh4-wBhB3EiwAeJsppO3srtT19a8-muifbbI_NUMzKBjF-oRTM5SdEBVH7BMIo6DExnGJiRoCdQYQAvD_BwE